Лазерна епіляція обличчя

Жіночі вусики — назавжди вирішити проблему може лише лазерна епіляція

Кожна по-своєму веде боротьбу з малоестетичною рослинністю над верхньою губою. Успішно вирішили її ті, хто вдався до прогресивного рішення — лазерна епіляція. Звичні методи усунення волосків над верхньою губою (смужки з воском, шугаринг, спеціальні креми) малоефективні, дратують ніжну шкіру в області губ. Якщо потрібно без болю, роздратування і назавжди, то тут потрібна робота медичного лазера.

Лазерна епіляція жіночих вусиків: скільки процедур знадобиться

Один сеанс для вусиків займає всього 15-20 хвилин і руйнує до 20-30% волосяних цибулин, тому що всі волоски в різній стадії зростання. Для стійкого та довгострокового ефекту потрібно від 4 до 6 сеансів. Все залежить від густини волосків вусиків. З кожним наступним сеансом зростає ефективність процедури. Між сеансами потрібні перерви, які визначає лікар у кожному окремому випадку. У більшості випадків лазерна епіляція – це той єдиний метод, який дозволяє позбавитися вусиків назавжди.

Лазерна епіляція

Лазери бувають різні, тому результат та відчуття теж різні

Всі, хто вивчав питання лазерної епіляції, знає, що лазери бувають різні. В одному салоні працюють на олександритовому, в інших використовуються діодні або неодимові. На жаль, є й такі, що працюють на технічно застарілих моделях, на несертифікованому обладнанні. Салони високого рівня оснащені лазерними апаратами останнього покоління, які дають відмінний результат за будь-якого фототипу, відмінно охолоджують шкіру не допускаючи ризиків опіків, больових відчуттів.

Якщо для людей з класичним фототипом (шкіра світла, волоски темні) підходить олександритовий, то для смаглявих, засмаглих він абсолютно марний. Для такого фототипу працює лише діодний лазер. Жінок частіше турбує саме світлий, сіруватий пушок над губою, з білими волосками на 5+ справляється неодимовий.

Діодний лазер є універсальним та безпечним. Він з рівною ефективністю позбавляє темних, світлих, розпізнає сиві та руді волоски. Підходить для пацієнтів будь-якого фототипу. Прогресивні установки дозволяють лікарю-косметологу максимально гнучко налаштовувати потужність та довжину хвилі променя індивідуально для кожного пацієнта.

Безболісність та безпека процедури залежить від досвіду лікаря та системи охолодження апарату

Апарати з новими “розумними” системами охолодження дають можливість лазеру працювати на повній потужності, спрямовуючи до “мішені” оптимальну кількість енергії, що відбивається на результаті. За секунду до спалаху шкіра над верхньою губою охолоджується. Певна частина енергії променя йде нагрівання епідермісу, що виключає опіки. Волосся практично не охолоджується, тому миттєво вбирає тепло лазера, яке і руйнує його. Також охолодження дуже важливе для комфорту пацієнта.

 

Запис на лазерну епіляцію .

viber
ViberTelegram