дерматолог - №1
Смас лифтинг, дерматолог - №2
Смас лифтинг, дерматолог - №3
дерматолог - №4

Видалення новоутворень

ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ
Радіохвильове видалення новоутворень в Києві в клініці MedLas – це безкровний, безболісний метод зі 100% результатом. Для видалення доброякісних новоутворень ми використовуємо радіохвилю, так як це самий безпечний і ефективний метод.

Опис послуги

Радіохвильове видалення новоутворень в Києві в клініці MedLas – це безкровний, безболісний метод зі 100% результатом. Для видалення доброякісних новоутворень ми використовуємо радіохвилю, так як це самий безпечний і ефективний метод. Видалення проводиться за допомогою медичного апарату, який генерує радіохвилі, що дозволяє усувати будь-якого типу освіти швидко, навіть у важкодоступних місцях без пошкодження сусідніх тканин.

З якими новоутворень шкіри звертаються в нашу клініку?

Новоутворень шкіри існує більш велике безліч. У багатьох випадках це не тільки естетична проблема, але і постійна їх травматизація, яка заподіює сильний дискомфорт, а так само веде до вторинного інфікування.

Отримати консультацію

Доброякісні новоутворення шкіри можна поділити на 2 великі групи:

 • Меланоцитарних новоутворення / невуси, все ми називаємо їх родимка. Такі родимки складаються з пігментних клітин меланоцитів.
 • Чи не меланоцитарних: – себорейниє кератоми, – гемангіоми, – лімфангеоми, – гіперплазія сальних залоз, – дерматофіброма і багато інших.

Причини, за якими лікарі наполягають на оперативному видаленні новоутворень шкіри:

 • Ризик ускладнень. Доброякісні новоутворення на шкірі можуть перерости в злоякісні, які швидко метастазують в усі тканини, органи.
 • Естетичний дефект. Новоутворення, розташовані на відкритих ділянках тіла, є естетичної проблемою, від якої потерпають на психологічному стані. Людина соромиться свого тіла.
 • Фізичний дискомфорт. Навіть на пару міліметрів виступаючі на шкірі новоутворення дратуються і травмуються від одягу, в результаті випадкового зачіпання будь-яким предметом. Це стає причиною кровотеч і вкрай хворобливих відчуттів.

Переваги видалення новоутворень радіохвилею в клініці MedLas:

 • Радіохвиля надає потужний бактерицидний ефект. Впливає на новоутворення точково, не зачіпаючи навколишні тканини. Дозволяє видалити новоутворення за одну процедуру. Пацієнт не відчуває болю, відсутні ризик кровотечі. Процедура триватиме до 20 хвилин. Швидке загоєння без рубця. Після впливу радіохвилі не залишається слідів і шрамів.
 • Радіохвиля ефективно видаляє новоутворення за рахунок генерації високочастотних хвиль, відбувається миттєва коагуляція судин і безкровне, легке відділення тканин один від одного. Після процедури загоєння швидке і без рубця.

Приголомшливий результат до / після

Залиш заявку і ми вирішимо ваші проблеми вже сьогодні!

Лікування шкіри на ранніх стадіях значно допоможе Вам знайти здоровий і привабливий вигляд. Не відкладайте відвідування дерматолога “на завтра”. Швидше вибирайте вільні дати до фахівця і записуйтеся на консультацію.

  Спеціалісти Medlas

  Бельма Тетяна Вікторівна
  Бельма Тетяна Вікторівна
  Лікар-дерматовенеролог
  Покидько Катерина Віталіївна
  Покидько Катерина Віталіївна
  Доктор -Подолог
  Литовченко Тетяна Сергіївна
  Литовченко Тетяна Сергіївна
  Косметолог/лазерний спеціаліст
  Орловська Юліана Юріївна
  Орловська Юліана Юріївна
  Лікар-дерматовенеролог/трихолог косметолог

  Остались вопросы?

  Получить консультацию


   Відгуки про MedLas

   Долго сомневалась, по поводу лазерной эпиляции, потому что боялась боли. Но меня, как девушку, очень смущали волосы на руках. Решила попробовать, после трех сеансов результат уже очень хороший, я довольна. Для таких трусих как я- перед процедурой можно сделать обезболивание))
   Светлана Елесеева
   Была в клинике «Medlas», делала контурную пластику губ у специалиста Анастасии. Результатом была более чем довольна. Работа выполнена аккуратно и красиво. Всем рекомендую 10/10!!!
   Таня Гуменюк
   Была на чистке лица, у косметолога Валентины. Осталась очень довольна) профессионально и качественно сделана процедура. Очень приятная девушка, специалист своего дела. Теперь только к Вам! Спасибо огромное)
   Евгения Гебеш
   Прекрасный сервис ! Делала позавчера лазерную эпиляцию у специалиста Марины, все очень понравилось Квалифицированный персонал и внимание , вкусный кофе. Спасибо!
   Masha Mazurenko
   Косметолог Валентина творит чудеса. Биоревитализация с"сбросила" несколько лет с лица, это просто волшебство. Приятно, когда профессионал на своём месте и просто "горит" любимым делом. Очень рекомендую!
   Elena Yaremenko
   После первой процедуры нужно было явиться через полтора месяца, но к сожалению я смогла прийти через 3 на повторную процедуру, но к моему удивлению результат сохранился на 2 месяца после 1 посещения! На данном этапе очень рекомендую) персонал приветливый , условия комфортные)
   Irina Smirnaya
   Робила в цій клініці губи та лазерну епіляцію,проходжу курс,дуже задоволена результатом! Приємний персонал та чудові спеціалісти.
   Diana Petruk
   Приємний персонал, професійне обладнання та лікарі, які знають свою справу. Адекватний прейскурант. Видно суттєвий результат після процедур.
   Анна Коваленко
   Чистка лица для мужчин супер штука, жена уговорила, пока она делает свои процедуры я делаю чистку????????
   Denisden R
   viber
   ViberTelegram