Кріоліполіз - №3

Кріоліполіз

Процедура дозволяє позбавитися від зайвих складок на тілі впливом на них низьких температур. За рахунок цього відбувається руйнування жирових клітин і, як наслідок, зменшуються обсяги тіла.

Бажаєте мати фігуру мрії, але щось не виходить? Наші фахівці вже знають як Вам допомогти.

Опис послуги

Основна особливість кріомоделювання полягає в тому, що жирові складки поміщаються між спеціальними аплікаторами, які поступово охолоджуються до -11 ° за Цельсієм. Через холод жир з рідкого стану перетворюється в твердий. У таких випадках відбувається кристалізація жиру і руйнування жирової тканини. Результатом процедури кріоліполізу є втрата приблизно 20-30% товщини жирової складки. Ефект поступовий і зберігається протягом декількох місяців.

Щоб підвищити ефективність кулскалптінгу, фахівці рекомендують перейти на здорове харчування, збільшити щоденне споживання питної води і дотримуватися певних обмежень. Позитивний ефект також дає масаж після низькотемпературного ліполізу. Масажуючи уражену ділянку, можна звести до мінімуму деякі потенційні ускладнення (наприклад, некроз або фіброз).

Ця процедура є універсальною і може застосовуватися до різних частин тіла. Фахівці клініки MedLas проводять кріоліполіз живота, внутрішньої поверхні стегон, рук, шиї та інших ділянок.

Отримати консультацію

Кріоліполіз підборіддя

Інноваційна процедура кріоліполіз підборіддя дозволяє за 1 сеанс повернути колишні контури овалу, прибрати брилі і друге підборіддя + отримати виражений ліфтинг ефект нижній частині обличчя.

У нашій клініці процедура кріоліполіз підборіддя проводиться на сертифікованому проф-апараті нового покоління (2021 рік), оснащеного спеціальною насадкою на 360 градусів для роботи по колу. Вакуумна насадка втягує жирову складку і охолоджує її до -11 ° C. Ніякого обмороження і хворобливих відчуттів. Апарат оснащений автоматичним захистом від падіння температури нижче -11С. Вплив холоду стимулює розпад жирових клітин, запускається процес адіпоцітоліз. Жирові клітини розпадаються рівномірно, виводяться природним чином, минаючи печінку. Під роботою низьких температур прискорюється метаболізм. Результат цих процесів – відновлення коллагенового шару, що дає видимий ліфтинг шкіри.

Результат після 1 процедури – за два-три місяці відбувається відновлення чіткого контуру підборіддя, нижня третя особи підтягується, промальовується кут молодості. Після схуднення шкіра підборіддя НЕ провисає, вона рівномірно підтягується природним чином.

Тривалість процедури – 45 хвилин. Кріоліполіз підборіддя не викликає больових відчуттів, не вимагає анестезії і реабілітації.

Показання

 • Наявність жирового шару завтовшки більше 2,5-3 см
 • Надлишок жиру на тілі (спині, стегнах, животі і т.д.)
 • Целюліт
 • Поліпшення кольору і стану шкіри
 • Зменшення об’ємів

Протипоказання

 • Хронічні захворювання
 • Вагітність і період лактації
 • Порушення цілісності шкірного покриву
 • Висипання на тілі
 • Наявність кардіостимулятора

Етапи надання послуги

 • Комплексна консультація з фахівцем з обговоренням важливим моментом: визначення зони впливу холоду, тривалість процедури, можливі відчуття і очікування від сеансу. Відбувається огляд пацієнта, обстежується тип і особливості фігури, товщина жирового шару.
 • Пацієнта готують до проведення кулскалптінгу: намічають зони проведення, знезаражують ділянки шкіри і готують місце для маніпуляцій. Потім накладають аплікатори і відбувається поступова процедура охолодження.
 • По закінченню, в місцях проведення кріоліполізу спостерігається почервоніння, що є тимчасовим і цілком нормальним явищем. Перший результат від процедури буде спостерігатися через 3 тижні, а остаточний - через 2-3 місяці.

Приголомшливий результат до / після

Спеціаліст і обладнання

Апарат для кріоліполізу (Новинка 2021 року)

подолог киев

Проводить процедуру одночасно на різних ділянках тіла

Апарат має 4 насадки (маніпули), які працюють на багатьох зонах одночасно, що істотно заощаджує час клієнта.

подолог киев

Маніпула краще охоплює частину тіла

Насадка апарату вакуумно всмоктує ділянку тіла і охолоджує її на 360°, а не тільки зверху, що значно покращує результат.

Тривалість процедури значно скорочується

За рахунок якісного впливу манипул, час процедури кріоліполіза скорочується приблизно в 2 рази.

Спеціалісти Medlas

Бельма Тетяна Вікторівна
Бельма Тетяна Вікторівна
Лікар-дерматовенеролог
Покидько Катерина Віталіївна
Покидько Катерина Віталіївна
Доктор -Подолог
Литовченко Тетяна Сергіївна
Литовченко Тетяна Сергіївна
Косметолог/лазерний спеціаліст
Орловська Юліана Юріївна
Орловська Юліана Юріївна
Лікар-дерматовенеролог/трихолог косметолог

Залишились питання?

Отримати консультацію


  Вартість процедур кріоліполізу
  Вартість процедур кріоліполізу
  Кріоліполіз 1 зона
  3500 гр
  2500грн
  Записаться на прием
  Кріоліполіз 2 зони
  6000 гр
  3500 грн
  Записаться на прием
  Кріоліполіз 3 зони
  8000 гр
  4500 грн
  Записаться на прием
  Кріоліполіз 4 зони
  11000 гр
  5500 грн
  Записаться на прием
  Кріоліполіз 5 зон
  13000 гр
  6750 гр
  Записаться на прием
  Кріоліполіз 6 зон
  14000 гр
  7700 гр
  Записаться на прием
  Кріоліполіз 7зон
  16000 гр
  8800 гр
  Записаться на прием
  Кріоліполіз 8 зон
  18000 гр
  9700 гр
  Записаться на прием

  Получить консультацию


   Відгуки про MedLas

   Долго сомневалась, по поводу лазерной эпиляции, потому что боялась боли. Но меня, как девушку, очень смущали волосы на руках. Решила попробовать, после трех сеансов результат уже очень хороший, я довольна. Для таких трусих как я- перед процедурой можно сделать обезболивание))
   Светлана Елесеева
   Была в клинике «Medlas», делала контурную пластику губ у специалиста Анастасии. Результатом была более чем довольна. Работа выполнена аккуратно и красиво. Всем рекомендую 10/10!!!
   Таня Гуменюк
   Была на чистке лица, у косметолога Валентины. Осталась очень довольна) профессионально и качественно сделана процедура. Очень приятная девушка, специалист своего дела. Теперь только к Вам! Спасибо огромное)
   Евгения Гебеш
   Приємний персонал, професійне обладнання та лікарі, які знають свою справу. Адекватний прейскурант. Видно суттєвий результат після процедур.
   Анна Коваленко
   Косметолог Валентина творит чудеса. Биоревитализация с"сбросила" несколько лет с лица, это просто волшебство. Приятно, когда профессионал на своём месте и просто "горит" любимым делом. Очень рекомендую!
   Elena Yaremenko
   После первой процедуры нужно было явиться через полтора месяца, но к сожалению я смогла прийти через 3 на повторную процедуру, но к моему удивлению результат сохранился на 2 месяца после 1 посещения! На данном этапе очень рекомендую) персонал приветливый , условия комфортные)
   Irina Smirnaya
   Прекрасный сервис ! Делала позавчера лазерную эпиляцию у специалиста Марины, все очень понравилось Квалифицированный персонал и внимание , вкусный кофе. Спасибо!
   Masha Mazurenko
   Робила в цій клініці губи та лазерну епіляцію,проходжу курс,дуже задоволена результатом! Приємний персонал та чудові спеціалісти.
   Diana Petruk
   Чистка лица для мужчин супер штука, жена уговорила, пока она делает свои процедуры я делаю чистку????????
   Denisden R
   viber
   ViberTelegram