Відгуки

Відгуки про лазерної епіляції

 

Лазерне діодні обладнання клініки Medlas, американського виробництва, має ряд переваг серед аналогічних китайських апаратів слабкої потужності і не якісного проходження курсу!

Записавшись до нас, ви отримаєте максимально комфортну і результативну процедуру лазерної епіляції.

Кріоліполіз відгуки

 

Процедура кріоліполіза – це ефективний метод схуднення, в комплексі з іншими діями спрямованими на зниження зайвої ваги природним шляхом, за рахунок впливу низьких температур. При це процедура абсолютно безболісна і бозопасная.

Відгук задоволеного клієнта, який отримує результат на процедурі кріоліполіз, а також проходячи курс лазерної епіляції в клініці Medlas

После первой процедуры нужно было явиться через полтора месяца, но к сожалению я смогла прийти через 3 на повторную процедуру, но к моему удивлению результат сохранился на 2 месяца после 1 посещения! На данном этапе очень рекомендую) персонал приветливый , условия комфортные)

Відгук про ПОДОЛОГ

 

Подолог – це фахівець який усуває проблеми з вашими ногами, лікує грибок, врослий ніготь, робить медичний педикюр. В даному відео відкликання, ми допомогли клієнту позбутися від постійних проблем з ногами, при ходьбі і некомфортною шкарпетці взуття.

Звертаючись в нашу клініку, ви можете бути впевнені в стерилізації інструментів, спеціальним обладнанням, а також в повністю медичному підході у всіх процедурах які ми надаємо.

Збільшення губ відгук

 

Процедура щодо збільшення або зміни форми губ, є частою процедурою яку роблять в клініці Medlas, ми робимо зміна ваших губ, повністю виходячи з ваших запитів, і тільки сертифікованими препаратами.

Дану послугу проводять фахівці мають медичну освіту і проводити її може установа мають ліцензію МОЗ, ніж часто нехтують приватні “салони”

Робила в цій клініці губи та лазерну епіляцію,проходжу курс,дуже задоволена результатом! Приємний персонал та чудові спеціалісти.

Відгук про ПОДОЛОГ

 

Лікування грибка у подолога – це можливо в 2021 році, ми допоможемо вам позбавитися від хвороб з вашими ногами, наш професійний підхід, це максимальна ефективність на всіх етапах лікування.

Ми допомогли клієнту, розписали план лікування, провели процедуру і продовжуємо ефективне лікування, яке дає свої плоди, в поточному розрізі часу!

Відгук про косметології в клініці Medlas

 

Ми надаємо послуги не тільки дівчатам, але і чоловіками. Наші косметологи-дерматологи, будуть раді бачити вас на Догляду косметологічних процедурах: чищення обличчя, пілінги, ін’єкційні процедури і багато іншого, що підкреслить вашу природну красу.

Механічна чистка обличчя, це одна з найпопулярніших процедур у косметолога, допомагає позбутися від чорних крапок, вирівняти тон особи, зменшити жирність шкіри. Записуйтеся до нас на консультацію в клініку Medlas:)

Чистка лица для мужчин супер штука, жена уговорила, пока она делает свои процедуры я делаю чистку????????

Відгук про лазерної епіляції

 

Лазерна епіляція, допоможемо позбутися від волосся на будь-якій ділянці вашого тіла, за 8-10 процедур, з кожною процедурою, час через яке вам потрібно буде голитися, буде збільшуватися. Дана процедура повністю безпечна для вашого організму, особливо на діодному обладнанні, останнього покоління!

Клієнт пройшов 6 процедур, періодичність відвідування мінімізується, як і частота гоління вашого тіла!

viber
ViberTelegram