вросший ноготь

Чому вростає ніготь і як його лікувати?

Вростання кутів нігтьової пластини в околоногтевую тканину називається оніхокріптоз. Це захворювання і його потрібно лікувати. І з такою проблемою потрібно йти не до хірурга або дерматолога, а до лікаря Подолог, який спеціалізується на лікуванні захворювань нігтів і стоп. 

Як правило, ніготь вростає частіше на великому пальці ноги. Як тільки частини нігтьової пластини “потопають” в бічні валики, починається процес запалення, набряк і хворобливі відчуття, відбувається нагноєння. Якщо вчасно не звернутися до фахівця, а вирішувати проблему самолікуванням, розвивається хронічний оніхокріптоз.

Причини появи проблеми врослого нігтя

  • Неправильно виконаний педикюр / обрізання нігтів.

  • Велике навантаження на ноги.

  • Незручна вузька взуття.

  • Грибкова інфекція. Механічне пошкодження нігтя, відмороження.

  • Деформація нігтів при псоріазі, лишаї, бородавки.

  • Захворювання стопи: плоскостопість, вальгусні стопи.

  • Захворювання, що ведуть до поганого харчування нігтьової пластини: цукрові діабет, ожиріння, ендокринні патології.

  • Проходження курсів хімічної і променевої терапії при онкологічних захворюваннях.

Симптоми і де лікувати врослий ніготь.

Перші дзвіночки проблеми – не проходить біль у нігтя, припухлість і почервоніння, відчуття пульсації, деформування нігтьової пластини, надлишковий ріст тканин навколо нігтя.

Лікування врослого нігтя повинен проводити тільки вузькоспеціалізований лікар – подолог. Тільки він знає всі нюанси проблеми, володіє необхідними знаннями фізіології, анатомії, біомеханіки стопи. У сферу його послуг потрапляють: обробка нігтів, шкіри стопи, все захворювання, що відбиваються на стані стопи і нігтів ніг. Хірурги, дерматологи, поради з інтернету не вирішувати проблему врослого нігтя з належною якістю і назавжди.

Прогресивні, безпечні і безболісні методи лікування грибка

Лазерне лікування.

– Суть процедури в випалюванні неодимовим лазером частини проблемного нігтя, запалитися тканини, грануляції і росткових клітин. Дана високотехнологічна методика використовується в тих випадках, коли ніготь вріс на рівні кутикули. Ефективна на 100%, дає можливість домогтися стійкої ремісії.

– Подофікс – інноваційне лікування врослих нігтів за допомогою спеціальної скоби-пластини, яку лікар встановлює на проблемний ніготь. Така скоба використовується при різних проблемах: врослий ніготь, деформація (закручеваемость нігтів), стрижневі мозолі, розростання грануляційної тканини.

– Комбіпед – це комбінована методика, яка передбачає установку конструкції з пластини Подофікс і металевої скоби. Легко встановлюється і максимально швидко випрямляє ніготь, тим самим знімаючи больовий синдром.

– Радіохвильове видалення деформованих куточків врослого нігтя – радіохвилею високої частоти забирається уражену ділянку нігтьової пластини і гіпертрофована околоногтевую тканину.

Наслідки, якщо не почати своєчасне лікування у подолога.

Якщо проблему врослого нігтя не лікувати, а тимчасово усувати тільки симптоматику (біль, набряк і т.п.), то наслідки можуть бути досить плачевні. Врослі нігті – це небезпечно, якщо не лікувати.

На фото зображено лікування і витяг осколків врослого нігтя:

ніготь, який вріс

Далі загоєння після 4 днів:

лечение ногтей у подолога

Ускладнення врослих нігтів:

– Абсцес.

– Гангрена пальця.

– Лімфаденіт.

– Остеомієліт.

– Поширення запалення на кістку.

Також, сприяти появі серйозних ускладнень можуть супутні захворювання: цукровий діабет, атеросклероз, захворювання судин, ендартеріїт і багато інших.

Профілактика врослого нігтя

Кращою профілактикою є відвідування подолога в клініці Medlas для процедури лікувального манікюру. Також важливо дотримуватися простих правил підстригання нігтів: не можна обрізати куточки, край повинен бути рівний, злегка закруглений. Носіння просторій взуття, яка дозволяє стопі “дихати”.

Записаться на консультацию или лечение можете по телефону 0800331900 (бесплатная горячая линия)
Либо по – ссылке

Наш подолог в Киеве с высшим медицинским образованием, поможем вам решить любую проблему с вашими ножками .Також, сприяти появі серйозних ускладнень можуть супутні захворювання: цукровий діабет, атеросклероз, захворювання судин, ендартеріїт і багато інших.Наш подолог в Києві з вищою медичною освітою, допоможемо вам вирішити будь-яку проблему з вашими ніжками .Також, Сприяти появі серйозно ускладнень могут супутні захворювання: цукровий діабет, атеросклероз, захворювання Судін, ендартеріїт и много других.

viber
ViberTelegram