лазерна епіляція

Діодний апарат Wingderm – це епіляція преміум-класу!

Абсолютна безпека та безболісність, швидкість, універсальність та виражений ефект після першої процедури! Це яскраві переваги епіляції на високотехнологічному апараті 2021 Wingderm.

Особливості, які зробили діодний лазер Wingderm найкращим у сегменті епіляції

Ефективність епіляції на новому діодному лазері Wingderm дивує не лише клієнтів, а й експертів. Виражений результат вже після першої процедури – суттєво уповільнюється ріст волосся!

Епіляція Wingderm – це повне видалення небажаного волосся на тілі, обличчі за 3-4 процедури!!

Стійкість результату – гладка шкіра без рослинності до 8 років. Діодний апарат Wingderm 2021 знімає всі обмеження! Дозволяє видалити волосся назавжди та на будь-якій ділянці тіла. Делікатно та безболісно працює у найчутливіших зонах. Ефективний для будь-яких завдань: видалення волосся у важкодоступних зонах, гіпертрихоз, жорстке або вросле волосся, фолікуліт та ін.

Як відбувається лазерна епіляція на діодному лазері Wingderm:

Відгуки про процедуру.

 

Безпечний і технічно просунутий Wingderm нового покоління оснащений ємнісним 12,1″ сенсорним дисплеєм, який має високу чутливість, дозволяє регулювати налаштування плавно навіть у рукавичках.

Інтелектуальне програмне забезпечення, сапфірова насадка, потужна інтелектуальна система охолодження, великий розмір світлової плями. Це якості, які вигідно відрізняють діодний апарат Віндерм для епіляції від аналогів, що є на ринку. Жодних неприємних відчуттів!

 

Під час та після спалаху сапфіровий наконечник “гасить” теплову енергію та миттєво охолоджує навіть глибокі шари шкіри. Клієнти відзначають, що вони під час процедури зовсім не відчувають болю і дискомфорту. Наконечник із стабільною підтримкою постійної температури.

Працює швидко, з будь-яким фототипом та на будь-яких ділянках тіла Комп’ютеризована система автоматично підлаштовується під будь-який фототип шкіри. Wingderm здатний видаляти будь-якого типу волосся, включаючи тонкі, світлі, пушкові, щетинисті, довгі і навіть врослі на всіх фототипах шкіри.

Глибина проникнення світлового променя – 1 см, що дає можливість швидко і без больових відчуттів видаляти не тільки стрижневі, але й волоски, що вросли. В апарат впроваджено нове покоління діодних випромінювачів, розроблених американськими фахівцями. Імпульс діодного лазера впливає точково на волосяні фолікули. Шкіра та навколишні тканини не пошкоджуються! Великий розмір робочої плями та висока потужність забезпечують неперевершену швидкість процедури – три зони за 15 хвилин!

На OLED-дисплей виводиться весь процес епіляції і рівень діодної енергії, що розсіюється. Це дозволяє лікарю повністю зосередитися на процедурі, що у рази підвищує безпеку та швидкість роботи. Чому діодний лазер? Чим він кращий за інші аналоги. По ефективності та безпеки діодний лазер значно виграє перед олександритовим.

Серед його ключових особливостей:

  •  Не залишає почервоніння, опіків, сухості шкіри.
  •  Універсальний, ефективний для епіляції пігментованого волосся.
  •  Мінімальне поглинання та максимально глибоке проникнення.
  •  Видаляє навіть волосся, що не ще проросло на поверхні шкіри.
  •  Стимулює омолодження клітин епідермісу в обробленій зоні.
  •  Видаляє чорні крапки, що залишилися після голитися вусів, бороди.
  • Серед головних недоліків інших методів епіляції – подразнення, сухість шкіри і поява волосся, що вросло.

При використанні діодного лазера всі ці неприємності повністю виключені. Він абсолютно не порушує шкірний покрив, його вплив максимально дбайливий. Він не надає негативного впливу на роботу систем та органів організму.

Тепер ви знаєте, яку епіляцію та на якому обладнанні варто робити, щоб бути впевненим у безпеці та ефективності процедури.

Докладніше на нашій сторінці послуг: тут

viber
ViberTelegram