лазерна епіляція

Лазерна епіляція, чому немає результату?

Ефективна епіляція лазером – це реальність! Але багато хто стикається і з безрезультативністю такої популярної процедури. Причини такого розчарування та викинутих грошей на вітер може бути дещо. Наші клієнти, які спробували лазер в інших клініках, і залишилися розчаровані, запитують: чому там не вийшло, а у вас результат є і відмінний? Ми не можемо говорити за роботу інших клінік, але хочемо розкрити найпоширеніші причини, чому лазер не спрацював.

Правильні результати до/після:

епіляція в Києві

Якість лазера

Незважаючи на те, що всі лазери працюють за одним і тим же принципом, різниця все ж таки є, і вона у виробнику обладнання. Тому дуже важливо перед процедурою уточнити, який апарат використовується у студії. Різниця між ними може бути колосальною. Лазерний апарат обов’язково повинен мати міжнародний сертифікат.

Професійними рейтинговими вважаються діодний лазер американського бренду Wingderm, хороші відгуки збирає і китайський діодний лазер BL-1. Це далеко не всі лазери, які довели свою високу ефективність та пройшли всі клінічні випробування, також є у клініці Medlas.

 

Неправильно підібраний лазер

Довжина хвилі у лазерів різна, тому важливо для кожного типу волосся підібрати його правильно. Александритові чудово справляються із середньо і дуже темними волосками – але на них високий шанс отримати опіки, як це буває у 5-10% випадків. Діодні відмінно працюють з більш світлим і жорстким волоссям, шанс опіку виключений, за рахунок чутливої ​​маніпули та довгої хвилі випромінювання.

 

Помилки спеціаліста

Кваліфікація та досвід спеціаліста – найважливіший критерій результативності та безпеки процедури. Якщо лікар не вміє настроювати апарат індивідуально під кожного клієнта (виставити потрібну потужність, частоту та тривалість спалахів), ефект процедури буде дуже слабким.

 

Ігнорування певних лікарем перерв між сеансами

Проміжок між сеансами визначається лікарем індивідуально для кожного клієнта. Повний курс потребує 7-10 сеансів. Якщо не дотримуватися призначеного фахівцем розкладу, волосся може ставати жорсткішим і відростати швидше. Такий ефект клієнт прийме за безрезультивність і може відмовитися від курсу. Ігнорування призначених перерв та інших рекомендацій лікаря – це велика помилка клієнта!

 

Немає пігменту у волоссі

Лазер реагує на пігмент. Якщо волосся дуже світле, сиве, то процедура лазерної епіляції може виявитися мало ефективною, сиве волосся ефективно не видалити не один лазер!

Це основні причини, від яких залежить якість процедури, якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за контактами нижче.

 

Залишились питання щодо епіляції, задай їх нам і отримай знижку до -50% на комплекси  – 0 800 331 900 (067) 323-56-97 або залишити заявку в розділі.

лазерная эпиляция
viber
ViberTelegram