подолог киев

Хто такий подолог, що він лікує??

Подолог дбає про ваші ніжки. Це фахівець вузького профілю, який лікує такі захворювання, як ніготь, грибкові ураження, шкірні захворювання стоп. Подолог також лікує патології, які можуть виникнути внаслідок травм, хірургічних втручань, при ортопедичних порушеннях, при ендокринних, дерматологічних, судинних захворюваннях.

 

Помилково вважати, що проблему грибка на нігтях або ніготь, що вріс, вирішують хірурги, дерматологи. У разі таких захворювань слід звертатися до подологам. Такі фахівці працюють не у клініках, а у косметологічних центрах.

Спектр послуг лікаря подолога:


Подолог лікує практично усі захворювання, що виникають в області стоп і нігтів. У числі його послуг :

• Медичний педикюр.

• Лікує оніхомікоз(грибок нігтів).

• Усуває проблему вростаючого нігтя.

• Встановлює пластини, що коригують, тампонади, скоби при відшарування нігтя.

• Проводить корекцію при деформації форми нігтьової пластини.

• Проводить корекцію при деформації форми нігтьової пластини.

• Виконує лечебно-уходовые процедури при синдромі діабетичної стопи.

• На фото зображений результат до/після .

Медицинский педикюр Киев

Лікування грибка нігтів

У числі самі частих проблем, з якими звертаються до лікаря подологу, – грибкове ураження нігтьової пластини. В даному випадку фахівець проводить комплекс процедур – апаратний педикюр, після чого уражена область обробляється антимикотическими засобами.

У числі самі частих проблем, з якими звертаються до лікаря подологу, – грибкове ураження нігтьової пластини. В даному випадку фахівець проводить комплекс процедур – апаратний педикюр, після чого уражена область обробляється антимикотическими засобами.

Врослий ніготь

Ще одна найбільш часта проблема, з якою звертаються до подологу, – врослий ніготь. При нагноєнні, набряку, лікар першочергово виконує спеціальний лікувальний компрес. Після зняття запалення подолог рекомендує оптимальний для кожного окремого випадку спосіб позбавлення від проблеми врослого нігтя.

До таких маніпуляцій відносяться: обрізання вростаючого куточка, установка спеціального валика, титанової нитки або скоби-пластини для корекції(випрямлення). Самим безболісним і нетравматичным являється радіохвильове видалення деформованих куточків. В деяких випадках ефективнішим може бути припікання лазером для зачистки уражених тканин.

У ситуаціях, коли захворювання запущеного, лікареві доводиться виконувати резекцію, тобто, повне видалення нігтя. Після видалення подолог робить протезування спеціальним гелем, щоб замінити тимчасово видалену пластину, поки не виросте своя.

Медичний педикюр

При проблемі тріщин на п’ятах, натоптишів, потовщення шкіри стоп рекомендується процедура медичного манікюру.

Також її проводять при деформації нігтів і підвищеної пітливості стоп.

На фото изображен результат до/после

Протокол процедури медичний педикюр:

• дезинфекція;

• розм’якшення оклюзивною пов’язкою, складеною з препаратов-кератолитиков;

• обробка стоп фрезами;

• шліфовка і надання форми нігтям;

• легкий масаж після нанесення лікувального крему(підбирається лікарем індивідуально).

Естетичне покриття гель-лаком в протокол лікувального манікюру не входить. Якщо протипоказань немає, то медичний педикюр може бути доповнений нанесенням гель-лака. Якщо ви багато ходите, носите каблуки або тісне взуття, займаєтеся спортом, відвідуйте подолога раз на місяць, і ваші ноги будуть в порядку. Медичний педикюр потрібний у будь-якому віці.

Записатися на консультацію до підлоги для вирішення проблем зі стопами можна за телефонами – 0 800 331 900( 067) 323-56-97 або залишити заявку в розділі.

viber
ViberTelegram