Видалення родимок

Дерматолог — видалення новоутворень

У клініці MedLas вже давно та успішно використовується високочастотна радіохвильова хірургія для безконтактного та безкровного видалення новоутворень шкіри. Це атравматичний спосіб, який абсолютно безпечний для навколишніх тканин та організму. Радіоніж дозволяє видалити родимки, які створюють дискомфорт (естетичний, фізичний), а також потенційно небезпечні новоутворення без слідів і шрамів.

Дивіться результати до та після.

видалення новоутворень

Ключові переваги цієї методики:

– радіохвильове видалення відноситься до найпростіших операцій.

– радіохвилі стерилізують місце обробки.

– Радіоніж впливає на поверхневий шар епідермісу (до 70мк).

– Процедура триває 10-20 хвилин.

– Висока точність висічення тканин.

– Відсутність кровотечі, оскільки радіоніж безболісно “запаює” судини.

– Швидке загоєння.

Принцип впливу радіоножа:

У нашій клініці дерматологи проводять операцію за допомогою багатофункціонального американського апарату нового покоління, що успішно застосовується у світовій дерматокосметології. Радіохірургічне висічення родимок та новоутворень проходить без болю, крові та найменших ризиків.

Налаштовуючи потужність і частоту радіохвилі можна проводити видалення будь-яких новоутворень, не торкаючись здорових клітин тканини. Електрод радіоножа отримує енергію радіохвилі та спрямовує її на потологічну тканину. Вода, яка є основою клітин тканини, поглинає енергію радіохвилі.

В результаті деформовані клітини розриваються, їх вміст випаровується. Це безконтактна дія, яка дає високу точність розрізу. Крім цього, відбувається коагуляція (запаювання) судин, що кровопостачали шкірне новоутворення.
Це виключає кровотечу та ризики інфікування.

Як відбувається процедура в нашій клініці:

  1. Радіохвильове видалення призначається дерматологом у плановому порядку: після огляду лікаря, проведення діагностичної дерматоскопії та виключення протипоказань.
  2. Перед початком операції обов’язково виконується проба на переносимість знеболювального місцевого препарату.
  3. Пацієнт знаходиться лежачи на кушетці.
  4. Проводиться обробка шкіри антисептиками.
  5. У зону висічення новоутворення/родинки вводиться ін’єкція місцевого анестетика.
  6. Видалення косметичного дефекту виконується радіоніжем, який приєднаний до апарату, що генерує електромагнітні коливання.
  7. При впливі на дефектні тканини радіохвилі випарюють рідину клітини, відбувається руйнування новоутворення.
  8. Після висічення у місці новоутворення формується тонка суха скоринка, яка відторгається на 7 добу після операції, залишаючи нову рожеву шкіру. дитяча дерматологія

 

 

Радіохвильове видалення не потребує реабілітаційного періоду. Основні обмеження після процедури виключити на два тижні перебування на сонці, відвідування солярію, басейну, сауни. Доцільність видалення родимок та новоутворень шкіри визначається естетичним, а також медичним аспектом. Якщо родимка, папілома розташована на обличчі або будь-якій іншій відкритій ділянці тіла і завдає естетичного дискомфорту, її рекомендується видалити. Також ми рекомендуємо цю процедуру при частій травматизації родимки та тертя шкіри.

Які новоутворення ми видаляємо радіохвильовим методом:

• Родимки, що виступають над шкірою, невуси, папіломи, бородавки, кондиломи.

• Кератоми різного виду.

• Гемангіоми.

• Жировики.

• Фіброми м’які та щільні.

• Ліпоми, ксантелазми та багато інших новоутворень.

 

Дивіться відео, як проходить високочастотне радіохвильове видалення новоутворень шкіри у нашій клініці. Якщо для вас ця проблема є актуальною, запишіться на безкоштовну консультацію до нашого фахівця прямо зараз.

viber