лазерная эпиляция

Чи небезпечна для здоров’я лазерна епіляція?

Виконання сеансів лазерної епіляції в клініках та центрах краси, які використовують сертифіковані апарати та дотримуються технології виконання процедури дозволить отримати гладку шкіру без небезпеки для здоров’я.

Лазерна епіляція працює ефективніше, ніж інші методики, оскільки її мета – повне видалення структури кореня, а не боротьба з довжиною волосся. Вона дає тривалий ефект – до 5 років. Видалення волосся за допомогою лазерного променя безболісне. Дана методика порівняно нова, що викликає у багатьох занепокоєння, чи небезпечна лазерна епіляція.

Безпека та ефективність процедури визначає тип лазера:

Для лазерної епіляції використовуються різні види лазерів: олександритовий з довжиною хвилі до 820 Нм (працює тільки на світлому волоссі), неодимовий з довжиною хвилі 1064 Нм (підходить для пацієнтів з будь-яким чутливим порогом), діодний (універсальний) та безпечний).

Александритові лазери можуть пошкодити родимки, викликати опіки на темній і засмаглій шкірі, не підходять для депіляції в інтимних місцях. Неодимові лазери найпотужніші, але дуже специфічні, оскільки розроблені для коагуляції судин. Діодний лазер найсучасніший, має оптимальну довжину хвилі і перевершує аналоги за швидкістю, результативністю та безпекою впливу.

«Золотий стандарт» епіляції — діодний лазер

Щоб отримати бажаний ефект швидко, надовго та без небезпеки для здоров’я, рекомендується проводити епіляцію діодним лазером. Одним із найкращих на сьогоднішній день є американський діодний лазер Wingderm.

Цей лазер пройшов численні клінічні випробування, підтвердивши свою безпеку та ефективність відповідними сертифікатами.

Це лазер контактного типу з оптимальною довжиною хвилі 808 нм. Його імпульс надає точковий вплив на фолікул волосся, прилеглі тканини не торкаються.

Апарат оснащений маніпулою із сапфіровою насадкою з інтелектуальною системою контролю — енергія не розсіюється та не перегрівається шкіра пацієнта!

Унікальна гібридна система охолодження із вбудованими системами контролю забезпечує клієнту місцеву анестезію та охолодження маніпули, що виключає ризики опіків.

Діодний лазер Wingderm унікальний і своєю універсальністю. Він ідеально підходить та безпечний для всіх фототипів.

Робити епіляцію лазером чи ні, вирішувати тільки вам. Якщо процедура виконується досвідченим фахівцем і з використанням діодного лазера, вона безпечна для здоров’я на всі 100%.

Пройти процедуру ви можете у дерматолога з мед. освітою у нашій клініці Medlas

 

лазерна епіляція в києві

viber
ViberTelegram