подолог киев

Чи можна вилікувати грибок нігтів

Помилково вважати, що грибок – це назавжди, і повністю його не позбутися. Грибкова поразка нігтів важко піддається лікуванню, але позбутися проблеми можна. По суті, це звичайне інфекційне захворювання, тому щойно збудник буде видалений, закінчується і проблема.

Погіршити можна тільки в тому випадку, якщо не реагувати на проблему або самостійно лікувати.

Особливість оніхомікозу

Складність лікування грибка тільки в тому, що інфекція знаходиться глибоко в нігтьовому ложі, куди лікувальні препарати проникнути не можуть. Тому, якщо вас цікавить, чи можна вилікувати грибок нігтів зовнішніми засобами, відповідь фахівців підлог — ні. Не витрачайте час та кошти, не ускладнюйте проблему. Мазі, розчини, народні рецепти – все це безрезультативно у боротьбі з грибком.

Для лікування оніхомікозу рекомендується використовувати протигрибкову терапію. Але тут є нюанси. Справа в тому, що системні протигрибкові препарати токсичні та небезпечні для здоров’я, особливо для печінки. Сучасна системна протигрибкова терапія передбачає прийом нових препаратів у режимі пульс-терапії (короткими курсами). Також є антимікотики, які мають високий профіль безпеки. У терапевтичних дозах вони не шкодять клітин печінки. Але приймати будь-які протигрибкові препарати без призначення та контролю лікаря категорично не можна.

Чи можна вилікувати грибок нігтя? Так, якщо лікувати у подолога

Самостійне лікування, процедури в кабінеті педикюру, лікування у дерматолога, все це буде безрезультативним. Ви ж не лікуєте гайморит, риніт у хірурга чи гінеколога. Тому, при проблемі грибка нігтів потрібно записуватися на прийом до кабінету підлоги. Це лікар вузької спеціалізації, який знає, як і ефективно лікує всі захворювання стоп, включаючи оніхомікоз будь-якого типу.

Лікування грибка у подолога передбачає комплекс процедур. Якщо дерматологи лікують грибок нігтів мазями та таблетками, то пологи використовують сучасні апаратні методики. Видаляють уражені спорами зони за допомогою спеціальних фрез, тим самим відкриваючи доступ до лікарських препаратів. Застосовують спеціальні аплікації із лікувальними препаратами. Використовують лазерну терапію, яка дозволяє зруйнувати патогенну флору, не торкаючись здорових ділянок тканини. У випадках, коли частина нігтя вже зруйнована, виконують протезування нігтів, що дає змогу відновити естетику стоп, доки не відросте новий здоровий ніготь.

Грибок нігтів та шкіри стопи можна вилікувати тільки у підлоги. Причому лікування важливо продовжувати, навіть коли зникли симптоми інфекції. Лікар припиняє лікування лише після того, як мікроскопічний аналіз показує, що у тканинах більше немає грибка. Найкращою профілактикою грибка є строга гігієна та періодичне відвідування підлоги для виконання медичного педикюру.

viber
ViberTelegram