мужская эпиляция

Лазерна епіляція для чоловіків: 5 головних питань про процедуру

 

Хлопці з гладким тілом виглядають набагато привабливішими, ніж волохатие чоловіки. Для багатьох боротьба із зайвою волосистістю на тілі є не лише питанням естетики, а й комфорту. Безперечно, можна за класикою просто голитися, використовувати тример, але є більш сучасний, простий та швидкий метод — діодна лазерна епіляція для чоловіків.

Лазерні технології в косметології стали порятунком для багатьох чоловіків, які хочуть впевнено почуватися у спортзалі, басейні, на пляжі. Видалення волосся лазером робить тіло гладким надовго, що є особливо пріоритетним для тих, хто прагне заощадити час на догляді. Результат триває до 5 років!

Коли потрібна лазерна епіляція чоловікові?

• За бажання мати доглянуте гладке тіло.

• При проблемі рясної рослинності на тілі.

• Вростаюче волосся.

• Гіпергідроз (проблема підвищеної пітливості).

• Сильний дискомфорт при голінні (чутлива шкіра).

Лазерна епіляція підходить для всіх чоловіків, незалежно від віку, типу шкіри та волосся.

 

На яких ділянках тіла лазер може назавжди видалити волосся?

Практично на всіх. Нове покоління професійні лазерні апарати дозволяють обробити навіть важкодоступні місця. Лазер безпечно, безболісно і швидко видалить волосся на шиї та в зоні навколо вух. Зробить гладкою спину, плечі, груди та ноги. У багатьох чоловіків присутні волосся на пальцях, лазер видалить його за одну-дві процедури. Особливий дискомфорт доставляє зайва рослинність у пахвових ямках, на сідницях, животі, у зоні бікіні. Будь-яку чоловічу проблему зайвої волосистості здатний ефективно та надовго вирішити лише лазер!

 

Лазерна епіляція для чоловіків чимось відрізняється від жіночої?

Лазер однаково працює з чоловічим та жіночим волоссям. Відмінність тільки в тому, що процедура видалення чоловічого волосся займає менше часу, але сеансів для повного їх видалення потрібно більше. Це пов’язано з особливостями чоловічого волосся. Вони жорсткі і товстіші, їхнє коріння залягає глибоко. Щоб зробити чоловіче тіло надовго гладким, потрібно від 5 до 10 сеансів. Якщо після повного видалення один раз на рік проходити в якості профілактичного заходу сеанс епіляції, то чоловік позбавляється від волосистості, що заважає, назавжди.

мужская эпиляция

Чи підходить лазерна епіляція для світловолосих чоловіків?

Підходить, якщо процедура буде виконуватися за допомогою фотоепілятора лазера. Його промені поглинаються гемоглобіном судини, яка є головним джерелом харчування волосяного фолікула. Після процедури корінь волосся не отримує харчування, що веде до його швидкого відмирання. Фотоепілятор відмінно справляється не тільки зі світлим і рудим, але і сивим волоссям.

У яких випадках видалення волосся лазером чоловікам протипоказане?

Процедура лазерної епіляції протипоказана чоловікам з онкозахворюваннями, гострими інфекційними захворюваннями, при цукровому діабеті, а також якщо є особиста непереносимість лазерного випромінювання.

 

Записатися на лазерну епіляцію, або за телефоном 0800331900.

viber
ViberTelegram