методики похудения

Кріоліполіз — революційна методика схуднення в Києві

Високі технології увійшли до сфери моделювання фігури. Технологія апаратного схуднення кріоліполіз стала революційним проривом у сегменті косметології корекції фігури. Вона дозволяє зробити струнким, гарним силует без операцій, болю та довгих очікувань. Це ультра ефективна та абсолютно комфортна процедура, яка дозволяє отримати вражаючий результат лише за кілька тижнів.

Унікальна методика схуднення “холодом” кріоліполіз розроблена гарвардськими вченими. Міністерство охорони здоров’я США та світова медична спільнота підтвердили ефективність та безпеку цієї методики. Вона отримала безліч премій та визнання FDA.

Ефективність інноваційної методики схуднення Застосування даної методики дозволяє зменшити товщину шару підшкірного жиру до 30-40%. Зменшення обсягів видно вже після першої процедури. Через 3-4 тижні помітні серйозні зміни фігури, які продовжують посилюватися. Кріоліполіз запускає процес розщеплення жиру за рахунок руйнування його клітин. Протягом 3-4 тижнів після процедури відбувається зменшення об’єму тіла.

Кріоліполіз має пролонгований ефект. Збереження результату до 6-9 років!

Як працює інноваційна методика:

За допомогою високотехнологічного апарату з вакуумною насадкою виконується охолодження жирового прошарку. Холод викликає апоптоз (руйнування) клітин та розщеплення жиру. Апарат впливає холодом локально і лише на жирові клітини, не торкаючись судин, тканин, шкіри. Це є абсолютно безпечним методом для організму.

Під впливом низьких температур йде руйнування клітин жирового прошарку. Вони розпадаються на апоптичні тільця, які поглинають інші клітини, переробляють та виводять із організму. Природність робить такий процес розщеплення жиру абсолютно безпечним. Він не провокує запалення, потрапляння жирів до лімфатичної системи. Кріоліполіз запускає природний процес видалення та виведення жирових відкладень, що і робить цю методику кращою альтернативою хірургічної ліпосакції.

Переваги інноваційної методики схуднення:

 1.  Повна безпека для організму.
 2.  Безболючість.
 3.  Немає періоду реабілітації.
 4.  Результат вражаючий і виглядає натурально.
 5.  Втрата жиру до 30-40% після однієї процедури.
 6.  Процес руйнування жирової клітковини триває кілька тижнів.
 7.  Можливість обробки навіть важкодоступних місць тіла.
 8.  Рівномірне розщеплення жирових клітин виключає появи западин, горбків, шкірний рельєф залишається гладким.

Ключова перевага — кріоліполіз видаляє жирові клітини назавжди!

Фігура мрії стала ще ближче — кріоліполіз у Києві!

кріоліполіз насадка

У нашій клініці кріоліполіз проводиться за запатентованою американською методикою з використанням апарату CoolSculpting (США). Він використовується в найкращих клініках світу. Має унікальний функціонал для забезпечення ефективності та безпеки процедури кріоліполізу. Спеціальні системи автоматично регулюють та контролюють температуру тіла. Система захисту виключає ризик пошкодження тканини холодом. Можливість використання кількох спеціальних насадок, розроблених з урахуванням анатомічних особливостей тіла, дозволяє обробляти будь-які зони та прискорити процедуру.

Кріоліполіз дозволяє видалити зайвий жир на всіх ділянках тіла: 

 •  зона підборіддя;
 •  область живота та боки;
 •  поверхні стегон;
 •  поверхні рук;
 •  під сідницями;
 •  спина;
 •  над колінами.

Відео роботи кріоліполізу:

 

Хочете покращити фігуру, позбутися назавжди зайвого жиру, отримати стрункий силует без операцій, тоді кріоліполіз — це ваш вибір!

На кріоліполіз у Києві за телефоном: 0800331900 або за посилкою тут.</ >

Безкоштовна консультація або питання ви можете поставити за телефоном вище.

 

 

viber
ViberTelegram