увеличение губ

Збільшення губ філлером: що правда, а що міфи?

Найбільшою топовою косметологічною процедурою сьогодні є збільшення губ за допомогою контурної пластики (ін’єкцій). Через свою актуальність вона повінчана різними міфами. Відповіді на найчастіші питання про збільшення губ препаратами, в основі яких гіалуронова кислота, розвіють міфи і дозволять дізнатися про процедуру.

Чому філери з гіалуроновою кислотою?

Практично немає ризиків та гарний природний результат. Гіалуронова кислота є природною речовиною нашого організму, тому абсолютно безпечна, не провокує алергічних реакцій та працює на відновлення еластичності тканин. Така процедура легко переноситься та дає гармонійний ефект, який зберігається до 6-12 місяців.

Які результати можна очікувати?

Введення гіалуронової кислоти дозволяє не тільки заповнити обсяг губ, але й виправити наявні дефекти, наприклад, асиметрію, надмірну тонкість, сухість губ. Введення препарату дає миттєвий красивий об’єм, чіткий контур, зволоження.

Чи є різниця між препаратами?

Так, для кожного випадку (віку, форми губ) препарат та його кількість підбирається індивідуально. М’який філер використовується, якщо потрібно трохи збільшити об’єм і зволожити. Щільний призначений для створення чіткого контуру, усунення асиметрії, заповнення глибоких заломів.

Це безпечно?

Якщо контурна пластика губ виконується досвідченим лікарем та сертифікованими препаратами, то процедура безпечна. Гіалуронова кислота повністю біодеградується, вона поступово і без залишку виводиться з організму. Якщо техніка введення правильна, вводяться невеликий об’єм та нечасто, візуальний ефект буде максимально природним та красивим, неприємних наслідків у майбутньому не буде.

Процедура збільшення губ якісними, сертифікованими філерами ГК є однією з найбезпечніших в естетичній косметології.

Після збільшення губи вже не стануть колишніми?

Багато хто вважає, що вони уколять раз-два і це вже на все життя. Так не буде! Препарати, в основі яких гіалуронова кислота, тримаються щонайбільше до року, після чого повністю розсмоктуються і все повертається у вихідний стан.

Можуть залишитися порожнини, де був філер

Це міф! Навіть після численного введення, ніяких порожнин, ущільнень, слідів не залишається, тому що препарат повністю розпадається. Гіалуронова кислота дуже необхідна для підтримки молодості тканин, стимулює вироблення власної кислоти та колагену. Вона не розтягує тканини, а покращує їх.

Порожнини можуть залишитися тільки в тому випадку, якщо процедура проведена неписьменно і є порушення функціонування тканин, а також якщо використовувалися препарати з речовинами, що не розкладаються (силікон, полімерний гель).

Якщо вколоти раз, то доведеться постійно доколювати

Це ще один міф. Препарат доколюють тільки ті пацієнти, яких вже не влаштовує свій вихідний обсяг після ефекту більш об’ємних.

Якщо результат не сподобався

Не сподобалося, як виглядають ваші губи з філером, все можна повернути як раніше. Для цього використовується ін’єкція гіалуронідази, яка розщеплює кислоту.

З філером можлива будь-яка форма губ?

Ні! Якщо при тонких губах просити лікаря зробити форму, як у Bratz або Джолі, то результат буде неприродний, а скоріше пухких «вареників». Губи мають межі, які не вдасться розтягнути, як груди при встановленні великих імплантів. Лікар у кожному окремому випадку дає свої рекомендації. Найкращий результат – це відтворення власної форми губ, яка була у вас у 16-18 років.

 

Записатися на консультацію, або за телефоном 0800331900.

 

viber
ViberTelegram