криолиполиз

Апаратне схуднення: яка методика найефективніша?

На озброєнні естетичної косметології різні методики корекції фігури. Всі вони працюють, але якщо ваша мета – перемогти жирові складки у певних місцях, то найкращий результат дасть кріоліполіз.

Апаратна  методика Coolsculpting — інновація естетичної косметології, яка відкрила можливість локально прибрати друге підборіддя, жирові відкладення на животі, поверхні стегон і рук, на спині, колінах.

«Холодна зброя» проти зайвого жиру!

Кріоліполіз – відмінна альтернатива ліпосакції. Це неінвазивна дія на зайвий жир холодом. Клітини жирової клітковини кристалізуються і гинуть, жировий шар стоншується, а оточуючі тканини не торкаються і страждають. За рахунок природної загибелі клітин немає запальної реакції. Продукти розпаду виводяться через лімфатичну систему.

Це унікальна та безпечна методика, яка відкрила можливість локально позбутися проблемних зон. Апарати для кріоліполізу оснащені маніпулами, які за допомогою вакууму “засмоктують” та охолоджують жир у будь-якій проблемній зоні, навіть важкодоступній.

Який результат можна отримати від кріоліполізу?

Той, про який ви мріяли – стрункість, підтягнутість, обличчя без другого підборіддя. За один сеанс жирове відкладення зменшується в обсязі на 30%. Виражений результат можна спостерігати вже за місяць. Цілком результат процедури можна оцінити через 2-3 місяці. Це найшвидший спосіб позбутися проблемних зон без шкоди для здоров’я та обвислої шкіри. Зруйновані холодом жирові клітини виводяться природним чином та поступово, що дає гармонійний результат. Головне – ефект не короткостроковий, він зберігається назавжди!

 

Результати до/після на процедурі кріоліполіз підборіддя

 gen87-kriolipoliz-rezultat-protsedury-vtoroy-podborodok

 

Результат до/після на тілі:

кріоліполіз київ

 

Як відбувається процедура КРІО

  • – Лікар проводить консультацію та визначає зони для корекції.
  • – Складка жиру вимірюється, на основі чого і підбирається потрібного розміру маніпулу.
  • – На тілі пацієнта лікар робить розмітку, де працюватиме насадка.
  • – Проблемна зона обробляється спеціальним гелем для термічного контакту.
  • – Маніпула захоплює та фіксує жирову складку та охолоджує до заданої температури (від 0 до -10С залежно від виразності проблеми).
  • – Температура контролюється спеціальним датчиком, що унеможливлює ризик обмороження тканин.

Залежно від кількості проблемних зон процедура може тривати від півгодини до години. Кріоліполіз є абсолютно безболісною та цілком комфортною процедурою. Залежно від особистої чутливості шкіри, одні пацієнти відчувають приємну прохолоду, інші лише легке поколювання від холоду. Жодного болю та дискомфорту! Відразу після сеансу пацієнт може повернутись до звичайних справ.

 

Записатися на кріоліполіз можна тут . Консультація за телефоном – 0 800 33 19 00

 

viber
ViberTelegram